Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Confirm
da: Bekræft

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Extensions
da: Udvidelser

en: Profile
da: Profil

en: Limit
da: Grænse

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Available
da: Tilgængelig

en: Configured
da: Konfigureret
