Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Profile
el: Προφίλ

en: Limit
el: Όριο

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Available
el: Διαθέσιμο
