Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Actions
es: Acciones

en: Confirm
es: Confirmar

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Not found
es: No encontrado

en: Extensions
es: Extensiones

en: Profile
es: Perfil

en: Limit
es: Límite

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Available
es: Disponible

en: Configured
es: Configurado
