Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Not found
et: Ei leitud

en: Profile
et: Profiil

en: Limit
et: Limiit

en: Available
et: Saadaval
