Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Profile
eu: Profila

en: Limit
eu: Muga

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Available
eu: Gaituta
