Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Profile
fi: Profiili

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Recommendation
fi: Suositus

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Available
fi: Saatavilla
