Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Profile
fr: Profil

en: Limit
fr: Limite

en: Recommendation
fr: Recommandation

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Available
fr: Disponible

en: Configured
fr: Configuré
