Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Not found
gl: Non atopada

en: Profile
gl: Perfil

en: Limit
gl: Límite

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Available
gl: Dispoñible

en: Configured
gl: Configurado
