Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Limit
gu: મર્યાદા
