Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Confirm
he: אישור

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Not found
he: לא נמצא

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Limit
he: גבול

en: Available
he: זמין
