Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Limit
hi: सीमा
