Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Profile
hr: Profil

en: Limit
hr: Ograničenje
