Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Actions
hu: Műveletek

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Not found
hu: Nem található

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Profile
hu: Profil

en: Limit
hu: Korlát

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Available
hu: Elérhető

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Estimate
hu: Becslés
