Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Not found
hy: Չի գտնվել
