Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Not found
is: Fannst ekki
