Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Confirm
it: Conferma

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Not found
it: Non trovato

en: Profile
it: Profilo

en: Limit
it: Limite

en: Not configured
it: Non configurato

en: Available
it: Disponibile
