Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Confirm
ja: 確認

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Profile
ja: プロフィール

en: Limit
ja: 制限

en: Recommendation
ja: おすすめ

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Available
ja: 利用可能
