Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Profile
jv: Profil
