Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Profile
ka: პროფილი
