Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Confirm
kk: Растау

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Profile
kk: Профиль
