Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Profile
km: ទម្រង់
