Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Extensions
kn: ಎಕ್ಸ್‍ಟೆನ್ಶನ್‍ಗಳು

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ
