Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Available
ku: هەیە
