Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Not found
lt: Nerasta

en: Profile
lt: Profilis

en: Limit
lt: Limitas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Available
lt: Galima
