Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Profile
lv: Profils

en: Limit
lv: Limits

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Available
lv: Pieejams

en: Configured
lv: Konfigurēts
