Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mr: कृती

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Not found
mr: सापडले नाही
