Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Not found
ms: Tidak dijumpai

en: Profile
ms: Profil
