Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Profile
nl: Profiel

en: Limit
nl: Limiet

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Sample size
nl: Voorbeeldgrootte
