Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Profile
oc: Perfil

en: Recommendation
oc: Recomandacion

en: Available
oc: Disponible
