Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Profile
pl: Profil

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Available
pl: Dostępne

en: Configured
pl: Skonfigurowane
