Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Confirm
fa: تایید

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Limit
fa: محدوده

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Available
fa: در دسترس
