Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Profile
pt: Perfil

en: Limit
pt: Limite
