Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Profile
ro: Profil

en: Limit
ro: Limită

en: Available
ro: Disponibil
