Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Not found
ru: Не найдено

en: Extensions
ru: Расширения

en: Profile
ru: Профиль

en: Limit
ru: Предел

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Available
ru: Доступно

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Estimate
ru: Оценить
