Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Profile
sk: Profil

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Available
sk: Dostupné
