Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Profile
sl: Profil
