Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Profile
sq: Profili
