Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Profile
sv: Profil

en: Limit
sv: Begränsning

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Available
sv: Tillgänglig
