Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Limit
ta: எல்லை
