Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Limit
th: จำกัด

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ
