Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Confirm
tr: Onayla

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Profile
tr: Profil

en: Limit
tr: Sınır

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Available
tr: Mevcut
