Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Extensions
uk: Додатки

en: Profile
uk: Профіль

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Recommendation
uk: Рекомендація

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Available
uk: Доступно

en: Configured
uk: Налаштовано
