Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Extensions
vi: Phần mở rộng

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Available
vi: Có sẵn
