Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Profile
bs: Profil
