Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Profile
cy: Proffil

en: Limit
cy: Terfyn

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu
