Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Profile
eo: Profilo
