Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
