Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Not found
ne: भेटिएन

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Available
ne: उपलब्ध
