Metadata Sanitizer (1.1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Profile
ur: پروفائیل
