Metatag (2.1.2) - en to ca translation catalogue (126 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Audience
ca: Audiència

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: License
ca: Llicència

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Refresh
ca: Refresca

en: Region
ca: Regió

en: Display
ca: Visualització

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Separator
ca: Separador

en: Active
ca: Actiu

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Locale
ca: Local

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Fields
ca: Camps

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Advanced
ca: Avançat

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Medium
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Expires
ca: Expira

en: Property
ca: Propietat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Fax number
ca: Número de fax

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Gender
ca: Gènere

en: Department
ca: Departament

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Source
ca: Font

en: Front page
ca: Portada

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Coverage
ca: Cobertura

en: See also
ca: Vegeu també

en: Street address
ca: Adreça del carrer

en: Video width
ca: Amplada del vídeo

en: Video height
ca: Alçada del vídeo

en: Locality
ca: Localitat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Publisher
ca: Editor

en: Abstract
ca: Resum

en: Provided by
ca: Proporcionat per

en: Generator
ca: Generador

en: Identifier
ca: Identificador

en: About
ca: Detalls

en: Translate
ca: Tradueix

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Rating
ca: Valoració

en: Creator
ca: Creador

en: Bundle
ca: Embolcall

en: References
ca: Referències

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: HTML element
ca: Element HTML

en: Use replacement tokens from the first row
ca: Utilitza tokens de reemplaçament des de la primera fila

en: 404 page not found
ca: No s'ha trobat la pàgina 404

en: Add default meta tags
ca: Afegeix metadades predeterminades

en: Configure Metatag defaults.
ca: Configureu els valors predeterminats del Metatag.

en: Administer meta tags
ca: Administra els meta tags

en: Configuration type
ca: Tipus de configuració

en: Successfully updated @language translation.
ca: S'ha actualitzat correctament la traducció de @language.

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
ca: Les següents fitxes estan disponibles. Podeu utilitzar la sintaxi de Twig en aquest camp.

en: Manage meta tags for all entities.
ca: Gestioneu els meta tags per a totes les entitats.

en: Metatag defaults
ca: Metatags per defecte

en: The new Metatag: Open Graph module has been enabled.
ca: El nou Metatag: el mòdul Open Graph ha sigut habilitat.

en: Delete default meta tags
ca: Esborreu els meta tags per defecte

en: Open Graph: Description
ca: Open Graph: Descripció

en: Open Graph: Image secure URL
ca: Open Graph: URL segura de la imatge

en: Open Graph: Image URL
ca: Open Graph: URL de la imatge

en: Open Graph: Site name
ca: Open Graph: Nom del lloc web

en: Open Graph: Title
ca: Open Graph: Títol

en: Open Graph: Type
ca: Open Graph: Tipus

en: Open Graph: Country name
ca: Open Graph: nom del país

en: Open Graph: Fax number
ca: Open Graph: número de Fax

en: Open Graph: Image type
ca: Open Graph: tipus de imatge

en: Open Graph: Image width
ca: Open Graph: amplada de la imatge

en: Open Graph: Latitude
ca: Open Graph: Latitud

en: Open Graph: Locality
ca: Open Graph: localitat

en: Open Graph: Longitude
ca: Open Graph: longitud

en: Open Graph: Phone number
ca: Open Graph: número de telèfon

en: Open Graph: Region
ca: Open Graph: regió

en: Open Graph: Street address
ca: Open Graph: carrer

en: Open Graph: Updated time
ca: Open Graph: Hora d'actualització

en: Article expiration time
ca: Data de caducitat de l'article

en: Article modified time
ca: Data de modificació de l'article

en: Article published time
ca: Data de publicació de l'article
